Yeni Sayfa 1

 
Anasayfa
Haberler
 2.EL TRAKTÖR
Şube ve Servislerimiz
Traktör Fiyatlarımız
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Ana sayfam Yap
Sık Kullanılanlar
 
 
 
 
Sistem Durumu
Sitemiz kurulduğu 25 Mayıs 2006 tarihinden bu güne kadar (7650168) kişi tarafından ziyaret edilmiş olup şu anda sitemizde Online ( 23 ) kişi bulunmaktadır.
 
 
 
 
Haber Ayrıntıları
Ahmet Remzi Ocaklı
 

Seroto Traktör Ticaret Anonim Şirketi Tokat Defterdarlığı tarafından örnek mükellef seçildi. Zile’nin en eski ticari kuruluşlarından ve Zile’nin ilk kurumsal şirketlerinden biri olan Seroto Anonim Şirketi Tokat Defterdarlığı ve Zile vergi dairesi tarafından örnek mükellef seçildi.

Tokat Defterdarlığı Seroto Anonim Şirketi’ne vergisel mükellefiyetlerini zamanında yerine getiren mükellefler arasında örnek mükellef olarak seçilmesi dolayısı ile bir başarı belgesi ile birlikte Genel Müdürlüğü tarafında özel olarak yaptırılan nostaljik bir radyo vericisi ile ödüllendirildi.

Birim amirleri ile birlikte Seroto Anonim Şirketini ziyaret eden Zile Vergi Dairesi Müdürü; Ahmet Remzi Ocaklı Defterdarlık ve vergi dairesinin ödül ve başarı belgesini Yönetim Kurulu Bakanı Hulusi Serezli’ye verdiler.

Vergi Dairesi Müdürü Ahmet Remzi Ocaklı ödül töreni sırasında yaptığı konuşmada “Mükellefler ile vergi dairesi arasında yakınlaşmayı sağlamak ve vergi gibi kutsal bir görevi eksiksiz ve zamanında yerine getiren örnek mükellefleri taktir etmek ve onurlandırmak amacındayız. Bu vesile ile Şirketinize teşekkür ediyoruz. Dedi.

Seroto Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Serezli ise Ülke kalkınmasının temel taşı olan vergiyi her zaman kutsal bir görev olarak kabul ettiklerini belirterek. “Ailece Ticari hayatımız boyunca dürüst bir mükellef olmaya çalıştık. Ülkem var ise biz de varız. Düşüncesinden hareketle vergimizi verdik. Verilen bu ödül bizi ziyadesi ile mutlu etti. Vergi dairelerinin görevlerini yerine getiren mükellefleri unutmamaları onları ödüllendirmelerine il defa şahit oluyoruz Bu güzel jestleri için teşekkür ediyoruz dedi.”

 

 

 

 
     Haber 27.02.2013 14:55:47 tarihinde eklenmiş.  
Arkadaşına yolla Yazdır
    Bu haber 4538 kişi tarafından okunmuş.
       Haberin kaynağı -hs

 • Yorumlar
 • Yorum Yaz
 •  
  Mevlüde (türkiye/tokat)   (27.02.2013 15:41:51)
  Gerçekten Çok Güzel Bir Başarıya İmza Atılmış. Ticaret Hayatınızda Göstermiş Olduğunuz Başarı Ve Dürüstlük Takdire Şayen Bir Meziyetken Bu Tür Şeylerle Gündeme Gelmeniz Ayrıca Biz Çalışanlar Olarak Bizleri Gururlandırdı Ve Onurlandırdı.
  Bu habere toplam 1 yorum yapılmış.
   
   
  Aşağıdaki alanları eksiksiz ve gerçek bilgilerinizi kullanarak doldurunuz. Küfür yada hakaret içerikli yorumlarınız kesinlikle onaylanmayacaktır.
   
  İsminiz
  Telefon No
  E-Posta
  Ülke / Şehir
  Güvenlik Kodu 24659
  Güvenlik Doğrula
  Mesajınız
  Yazı Boyutu
  En Çok Okunanlar
  T 480 Traktörün Çift Çekeri Çıktı.
  Çiftçiler Yeni Çıkan Newholland T- 480 Model Traktörü Çok Beğendi
  Newholland Balya Makinesi Satışlarımız Başladı
  Yeni T D 110 D Seroto'da Görücüye Çıktı
  T 7000 Serisi Çıktı
  Ekim Makineleri Satışımız Başladı
  Newholland Yeni Bir Bahçe Traktörü Serisini Çftçilerin Hizmetine Sundu.
  Yeni Td 5000 B Serisi
  T 480 Dar Versiyon Çıktı
  Efsane Traktör 480 Geri Dönüyor
   
  İnternet sitesinde yayınlanan bilgilerin tüm hakları www.seroto.com.tr yöneticisi tarafından saklı tutulmaktadır.
  Copyring 2009©
  v.3.0
   

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player