Yeni Sayfa 1

 
Anasayfa
Haberler
 2.EL TRAKTÖR
Şube ve Servislerimiz
Traktör Fiyatlarımız
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Ana sayfam Yap
Sık Kullanılanlar
Yönetici Girişi
 
 
 
 
Sistem Durumu
Sitemiz kurulduğu 25 Mayıs 2006 tarihinden bu güne kadar (7637923) kişi tarafından ziyaret edilmiş olup şu anda sitemizde Online ( 47 ) kişi bulunmaktadır.
 
 
 
 
Haber Ayrıntıları
SEROTO'da DEĞİŞİM ve YENİLENME
 

Şehrimizin ilk otomotiv şirketlerinden SEROTO A.Ş. ‘nin yönetim ve ortaklık yapısında önemli değişiklikler yapıldı. Şirketin çoğunluk hissesi sahibi ve yönetim kurulu başkanı olan Hulusi Serezli’nin damadı Ömer Yıldırım Seroto A.Ş. ye ortak ve yönetici oldu.

25 yıldan beri Bölge Sorumlusu olarak Türk Traktör fabrikalarında görev yapan Ömer Yıldırım görevinden ayrılarak Seroto Anonim Şirketine katıldı.  Ömer Yıldırım Seroto Anonim şirketinde hem ortak hem de yönetici olarak görev yapacak

Ömer Yıldırım’ın Seroto A.Ş.ye katılımı ile deneyimli ve güçlü bir idari yapıya kavuşan Seroto A.Ş. de yeni bir dönem başlamış oluyor. Türk Traktör Fabrikalarında görev yaptığı süre boyunca başarıları ile her zaman idarecilerinin takdir ve güvenini kazanan Ömer Yıldırım uzun yıllar görev yaptığı için bölgenin traktör piyasasını ve çiftçilerini yakından tanıyor.

Türk FİAT ve New Holland markalı ürünleri pazarlayarak 50 yıldan beri bölge çiftçisine hizmet veren, Seroto A.Ş.  Yenilenen tecrübeli, uzman kadrosu,  güçlü sermaye yapısı ile Daha nice yıllar hizmet vermeye hazırlanıyor.

Şirketlerinde yapılan değişiklikler hakkında bilgisine başvurduğumuz Seroto A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı Hulusi Serezli; özetle şunları söyledi.” Kardeşim Tekin Serezli ile birlikte ticari hayatımız boyunca her zaman kurumsallığa ve paylaşıma önem verdik. Zile’de Ticaret odası olmadığı için 1923 yılında Amasya Ticaret Odasına kayıt olarak ticarete başlayan babamız Şükrü Serezli’nin bize miras bıraktığı ilkeli, dürüst ticaret anlayışından ayrılmadık. Kurumsallaşamayan şirketlerin kalıcı ve başarılı olamadığını görerek şirketlerimizi kurumsallaştırdık. Zile’nin yaşayan en eski ticari işletmeleri olan şirketlerimizin bizlerden sonrada yaşaması en büyük arzumuzdur.” Dedi.

Ömer Yıldırım’ın katılımından sonra Ahmet Gökay ve Mehmet Mazman’ın Seroto A.Ş. deki ortaklık ve yöneticilik görevleri de sona erdi.

 
     Haber 11.07.2013 14:21:23 tarihinde eklenmiş.  
Arkadaşına yolla Yazdır
    Bu haber 4207 kişi tarafından okunmuş.
       Haberin kaynağı -hs

 • Yorumlar
 • Yorum Yaz
 •  

  Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın..

   
   
  Aşağıdaki alanları eksiksiz ve gerçek bilgilerinizi kullanarak doldurunuz. Küfür yada hakaret içerikli yorumlarınız kesinlikle onaylanmayacaktır.
   
  İsminiz
  Telefon No
  E-Posta
  Ülke / Şehir
  Güvenlik Kodu 78215
  Güvenlik Doğrula
  Mesajınız
  Yazı Boyutu
  En Çok Okunanlar
  T 480 Traktörün Çift Çekeri Çıktı.
  Çiftçiler Yeni Çıkan Newholland T- 480 Model Traktörü Çok Beğendi
  Newholland Balya Makinesi Satışlarımız Başladı
  Yeni T D 110 D Seroto'da Görücüye Çıktı
  T 7000 Serisi Çıktı
  Ekim Makineleri Satışımız Başladı
  Newholland Yeni Bir Bahçe Traktörü Serisini Çftçilerin Hizmetine Sundu.
  Yeni Td 5000 B Serisi
  T 480 Dar Versiyon Çıktı
  Efsane Traktör 480 Geri Dönüyor
   
  İnternet sitesinde yayınlanan bilgilerin tüm hakları www.seroto.com.tr yöneticisi tarafından saklı tutulmaktadır.
  Copyring 2009©
  v.3.0
   

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player