Yeni Sayfa 1

 
Anasayfa
Haberler
 2.EL TRAKTÖR
Şube ve Servislerimiz
Traktör Fiyatlarımız
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Ana sayfam Yap
Sık Kullanılanlar
 
 
 
 
Sistem Durumu
Sitemiz kurulduğu 25 Mayıs 2006 tarihinden bu güne kadar (7650166) kişi tarafından ziyaret edilmiş olup şu anda sitemizde Online ( 23 ) kişi bulunmaktadır.
 
 
 
 
Haber Ayrıntıları
New Holland 2. El Traktör Sitesi açıldı
 

New Holland 2.El Traktör sitesi açıldı. TürkTraktör'ün oluşturduğu "Traktörde Kurumsal 2. El" platformuyla çiftçiler, bütçesine ve kullanım amacına uygun traktörü ikinci el olarak satın alabiliyor.  

TürkTraktör açıklamasına göre, TürkTraktör bünyesinde bulunan New Holland bayileri, ellerindeki 2. el traktörlerle ekipmanlarını "www.newholland2.net"  web sitesi üzerinden çiftçilerin beğenisine sunuyor. Sisteme, New Holland marka traktörlerle ekipmanları dışında diğer 2. el traktör markası da dahil edilebiliyor.

TürkTraktör, New Holland marka 2. el traktörlerde geçerli olmak üzere, garanti hizmetlerini Tur Assist ile sunuyor. Tur Assist ile yapılan iş birliği kapsamında, 2. el müşterisi; servise çekim, servis ekipleri ile yerinde onarım ve bilgilendirme hizmetleri gibi  imkanlardan yararlanabilecek. Garanti kapsamındaki traktör; detaylı ekspertizi, gerekli revizyonları ve bakımları yapılmış, güvenilir 2. el olarak müşterilere sunulacak.

TürkTraktör, çiftçilerin bütçesine ve kullanım amacına uygun traktörü alırken ihtiyaç duyabileceği finansman desteğini de sağlıyor.  

Açıklamada görüşlerine yer verilen TürkTraktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Sejourné, bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de 2. el traktör pazarı gerçeğinin var olduğunu, ancak 2. el traktör pazarını sahiplenen kurumsal bir yapı olmadığını belirtti.

 Türkiye'de üretim yapan, her zaman Türk çiftçisinin gereksinimleri doğrultusunda çözüm üreterek,  2. el traktör konusunda da çiftçilere kurumsal güvenceyle çözüm sunulması gerektiğine inandıkları için bu fikrin ortaya çıktığını ifade eden Sejourne, çifitçilere doğrudan sağlayacakları hizmet ve faydaların yanı sıra bu sistemin, Türkiye 2. el traktör pazarına yönelik önemli bir hizmet olduğunu, bu sebepten dolayı websitesi platformunu sadece kendi markalarıyla kısıtlamadıklarını ve sistemi tüm markalara açtıklarını bildirdi.

Sejourne, çiftçilerin bütçesine ve kullanım amacına uygun traktörü kurumsal güvenceyle ve kurumsal bir şirketin hizmetler paketiyle satın almasının kendileri için önemli olduğunu ifade etti.

 http://www.newholland2.net/ikinci-el-traktor-ekipman.aspx


 
     Haber 19.03.2014 10:26:30 tarihinde eklenmiş.  
Arkadaşına yolla Yazdır
    Bu haber 5221 kişi tarafından okunmuş.
       Haberin kaynağı -seroto

 • Yorumlar
 • Yorum Yaz
 •  

  Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın..

   
   
  Aşağıdaki alanları eksiksiz ve gerçek bilgilerinizi kullanarak doldurunuz. Küfür yada hakaret içerikli yorumlarınız kesinlikle onaylanmayacaktır.
   
  İsminiz
  Telefon No
  E-Posta
  Ülke / Şehir
  Güvenlik Kodu 57026
  Güvenlik Doğrula
  Mesajınız
  Yazı Boyutu
  En Çok Okunanlar
  T 480 Traktörün Çift Çekeri Çıktı.
  Çiftçiler Yeni Çıkan Newholland T- 480 Model Traktörü Çok Beğendi
  Newholland Balya Makinesi Satışlarımız Başladı
  Yeni T D 110 D Seroto'da Görücüye Çıktı
  T 7000 Serisi Çıktı
  Ekim Makineleri Satışımız Başladı
  Newholland Yeni Bir Bahçe Traktörü Serisini Çftçilerin Hizmetine Sundu.
  Yeni Td 5000 B Serisi
  T 480 Dar Versiyon Çıktı
  Efsane Traktör 480 Geri Dönüyor
   
  İnternet sitesinde yayınlanan bilgilerin tüm hakları www.seroto.com.tr yöneticisi tarafından saklı tutulmaktadır.
  Copyring 2009©
  v.3.0
   

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player