Yeni Sayfa 1

 
Anasayfa
Haberler
 2.EL TRAKTÖR
Şube ve Servislerimiz
Traktör Fiyatlarımız
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Ana sayfam Yap
Sık Kullanılanlar
 
 
 
 
Sistem Durumu
Sitemiz kurulduğu 25 Mayıs 2006 tarihinden bu güne kadar (7650166) kişi tarafından ziyaret edilmiş olup şu anda sitemizde Online ( 8 ) kişi bulunmaktadır.
 
 
 
 
Haber Ayrıntıları
SEROTO A.Ş. 50. YILINI KUTUYOR
 

Seroto A.Ş. 50. Yılını kutluyor.

New Holland Traktör  Zile bayisi Seroto Traktör Ticaret A.Ş. bayiliğinin 50. Yılı dolayı ile  ödül aldı.  

Türk Traktör Fabrikalarının ilk bayilerinden olan ve Aralıksız 50 yıldan beri Zile’de New Holland marka Traktörlerin bölge bayiliği yapan Seroto A.Ş.ye Türk Traktör Fabrikaları tarafından ödül verildi.

Seroto A.Ş. nin 50. yıl  ödülü   Koç Holding ve Türk Traktör A.Ş. yöneticileri tarafından, Tüm New Holland Bayilerinin katıldığı törende Antalya Rixsos Otelde verildi.

Tekin ve Hulusi Serezli kardeşlerin kendilerinin başlatıp günümüze kadar devam ettirdikleri ve ülkemiz için rekor sayılan bir süre olarak kabul edilen bayiliklerin 50. Yılı dolayısı ile ödüle layık görüldüler.

Seroto Traktör Ticaret AŞ’nin ödülü New Holland Tüm Türkiye Bayilerinin katıldığı törende Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Kudret Önen tarafından sunuldu.

Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Kudret Önen Seroto Traktör Ticaret A.Ş. 50. Yıl ödülünü şirketin Kurucusu ve Yönetim kurulu Başkanı Hulusi Serezli’ verdi.

Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Kudret Önen’in Hulusi Serezli’ye 50.yılı idrak etmesi dolayısı ile verdiği  Palaketin üzerinde şu cümle yer alıyordu,

“Türk Traktör Bayisi olarak geride bıraktığımız 50 yıl içindeki başarılı hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz”

Koç Holding Otomotiv Grup başkanı Kudret Önen ödül töreni sırasında yaptığı konuşmada Seroto A.Ş yönetim kurulu Başkanı; Hulusi Serezli’ye “Siz Türkiye’deki ilk ve en eski bayimizsiniz. Koç Ailesi adına size bu ödülü vermekten dolayı çok mutluyum. “dedi.

Ödülü almaktan dolayı memnuniyetini belirten Hulusi Serezli de; " Bu ödül bizim için çok önemli. Türk Traktör ve Koç Grubunu ailemiz, kendimizi bu ailenin bir ferdi sayıyoruz. Bayilik  bize bizzat Rahmetli Vehbi Koç vermişt. Ağabeyim Tekin Serezli ile 1964 yılından başladığımız bayiliği Yarım asırdır sürdürüyoruz.  50 yıldır ülkemizde ve şirketimizde pek çok değişiklikler oldu.  Bizimle bayiliğe   başlayan insanların çoğu işi bıraktı veya hayatta yoklar.Ne mutlu bize.  İyi günde,  kötü günde sabırla devam ederek bu günlere geldik. Binlerce çiftçimizi traktör sahibi yaptık.” Dedi.

Uzun bayilik yolculukları sırasında en büyük desteklerinin kendilerine güvenen çiftçiler olduğunu belirten Hulusi Serezli “Bu ödül bize yeni bir doping olacaktır.” Diyerek Kurumsallaşmaya büyük önem verdiklerini şirketlerinin daha nice yıllar çiftçilerin hizmetinde olacaklarına inandıklarını söyledi.

 
     Haber 17.02.2015 16:15:37 tarihinde eklenmiş.  
Arkadaşına yolla Yazdır
    Bu haber 2918 kişi tarafından okunmuş.
       Haberin kaynağı -seroto

 • Yorumlar
 • Yorum Yaz
 •  

  Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın..

   
   
  Aşağıdaki alanları eksiksiz ve gerçek bilgilerinizi kullanarak doldurunuz. Küfür yada hakaret içerikli yorumlarınız kesinlikle onaylanmayacaktır.
   
  İsminiz
  Telefon No
  E-Posta
  Ülke / Şehir
  Güvenlik Kodu 32266
  Güvenlik Doğrula
  Mesajınız
  Yazı Boyutu
  En Çok Okunanlar
  T 480 Traktörün Çift Çekeri Çıktı.
  Çiftçiler Yeni Çıkan Newholland T- 480 Model Traktörü Çok Beğendi
  Newholland Balya Makinesi Satışlarımız Başladı
  Yeni T D 110 D Seroto'da Görücüye Çıktı
  T 7000 Serisi Çıktı
  Ekim Makineleri Satışımız Başladı
  Newholland Yeni Bir Bahçe Traktörü Serisini Çftçilerin Hizmetine Sundu.
  Yeni Td 5000 B Serisi
  T 480 Dar Versiyon Çıktı
  Efsane Traktör 480 Geri Dönüyor
   
  İnternet sitesinde yayınlanan bilgilerin tüm hakları www.seroto.com.tr yöneticisi tarafından saklı tutulmaktadır.
  Copyring 2009©
  v.3.0
   

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player